Рекомендації та поради вчителям із викладання художньо-естетичних дисциплін

metod-r-14-15

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти уже другий тиждень поспіль тривають інструктивно-методичні наради та семінари, де розглядаються актуальні питання подальшої творчої праці педагогів краю.
26 серпня в ЗІППО з’їхалися методисти з художньо-естетичних дисциплінрайонних (міських) відділів (управлінь) освіти та керівники рай(міськ)методоб’єднань учителів художньо-естетичних дисциплін на семінар
«Особливості змістового та методичного забезпечення навчання з художньо-естетичних дисциплін».
Марія Баяновська, доцент, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти, розповіла про нові тенденції у розвитку шкільної художньої освіти.
Старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти Марія Жабляк акцентувала увагу на навчально-методичному забезпеченні викладання художньо-естетичних дисциплін у 2014/2015 навчальному році у загальноосвітніх навчальних закладах. Також обговорювалися особливості викладання художньо-естетичних дисциплін у 3-х та 6-х класах.
Велика увага приділялася підбиттю підсумківВсеукраїнського експерименту «Художньо-естетична освіта і виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів у процесі впровадження інтегрованих курсів». Учасники обмінялися думками та враженнями і наголосили на особливостях проведення такого заходу.
Присутні отримали на електронних носіях необхідні для використання у роботі навчальні та методичні рекомендації.